![Освітній процес у ЗНУ відбуватиметься в дистанційному форматі з 18 жовтня 2021 року](https://sites.znu.edu.ua/znu_news/gallery/2021/10/news-55373-ukr-small-DSCN3377.jpg)
Шановні студенти, викладачі та співробітники вишу! Згідно з розпорядженням ректора ЗНУ Миколи Фролова, у зв‘язку з поширенням захворюванності на COVID-19 й переходом Запоріжжя до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки, з 18.10.2021 освітній процес у ЗНУ відбуватиметься в дистанційному форматі.
Ректорат та його підрозділи, деканати, адміністративно-господарська частина працюватимуть у звичайному режимі. Звертаємо особливу увагу студентів, які мешкають у гуртожитках, на дистанційну форму навчання. Додаткова інформація буде надана керівному складу університету в понеділок на засіданні ректорату.