Економічний факультет активно співпрацює зі школами та закладами передвищої освіти: результати вступу 2023 на бакалаврат

Місія економічного факультету ЗНУ полягає в розвитку вищої освіти в Україні, яка відповідає світовим стандартам і вимогам сучасного економічного середовища, реалізується через надання якісної освіти в галузі економіки, дослідження та науку, всебічну підтримку творчості та амбіцій студентів, сучасність і інновації, співпрацю із стейкхолдерами та роботодавцями. Сьогодні економічний факультет — це великий творчий колектив талановитих викладачів та студентів, які є єдиною злагодженою сім’єю.

На економічному факультеті здійснюється підготовка бакалаврів за сімома освітніми програмами на денній та заочній формі навчання. Прийом студентів здійснюється як за державним замовленням, так і на підставі контрактної форми навчання. У 2023 році на 1, 2 та 3 курси для навчання за освітніми програмами бакалаврату економічного факультету Запорізького національного університету на денну та заочну форми навчання вступило 185 абітурієнтів.

Вступниками на 1 курс були абітурієнти, що закінчили 75 навчальних закладів України. Вступниками, які закінчили навчальні заклади м. Запоріжжя та Запорізької області є 88% вступників. Також, на економічний факультет ЗНУ вступили здобувачі вищої освіти, що закінчили навчальні заклади Дніпропетровської області (Зорянська середня школа Томаківського району Дніпропетровської області, Марганецький ліцей №10 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, міська середня загальноосвітня заочна школа Жовтневого району м. Дніпропетровська, Перещепинський професійний ліцей), Донецької області (Добропільська загальноосвітня школа I-IІI ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області, Дружківська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Дружківської міської ради Донецької області), м. Києва та Київської області (Ліцей «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області, Ліцей «Наукова зміна» (м. Київ)), Луганської, Харківської, Херсонської та Чернівецької областей (Міловська середня школ №1 смт. Мілове, Чемужівська загальноосвітня школа I-III ступенів Зміївської районної ради Харківської області, Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради, Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету).

Вступниками на 2 курс були абітурієнти, що навчалися у 33 навчальних закладах України. Слід відзначити, що 28% вступників на 2 курс економічного факультету ЗНУ є випускниками Відокремленого структурного підрозділу «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету». На другій позиції за кількістю вступників є Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету».

Вступниками на 3 курс були абітурієнти, що навчалися у 17 навчальних закладах України. Варто відзначити, що 25% відсотків вступників на 3 курс економічного факультету – це випускники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ.

Всіх студентів радо вітаємо зі вступом на економічний факультет ЗНУ та запрошуємо абітурієнтів вступати на спеціальності економічного факультету ЗНУ! Попереду світла дорога до нових знань та ази вибраної професії!

 

В.о. декана економічного факультету Валентина Гельман

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.