ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

🏛Економічний факультет ЗНУ запрошує студентів до участі у щорічному Фестивалі Реклами.

👩🏼‍🎓🧑🏻‍🎓Учасником «Фестивалю реклами» може бути студент або учень будь-якого вищого навчального закладу.

❗️Для участі у Фестивалі Реклами необхідно:

🗒️Заповнити реєстраційну картку
📽️Створити оригінальну рекламу у відео форматі або у форматі рисунку, фотографії, презентації тощо
📩Реєстраційні форми і електронний варіант реклами відсилаються на електронну адресу behter2018@ukr.net.
⏳Термін подання робіт – до 1 травня 2021 р.

👩🏻‍🏫2-й етап конкурсу – представлення учасниками відіб-раних членами журі конкурсу кращих робіт відбудеться 06 травня 2021 р.

🚫Учасник гарантує власне авторство та дотримання авторських прав на рекламні твори, що надіслані до Оргкомітету (музика, художні образи тощо).

🌀Кількість робіт, які подані одним учасником, не обмежена

💸Участь у Конкурсі є для учасників безкоштовною.