ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЙКРАЩИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ ДО ВСТУПУ НА НАЙПЕРСПЕКТИВНІШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Запрошуємо до вступу на сучасні спеціальності, які є актуальними сьогодні і будуть затребуваними у майбутньому, адже економіка не стоїть на місці, економічні процеси активно розвиваються, інтегруються і трансформуються. Сьогодні власникам і керівникам підприємств цікава молодь із сучасними знаннями та поглядами в економіці, тому молоді фахівці-економісти надзвичайно затребувані на ринку праці.

Детальна інформація в прикріпленому файлі.

Сьогодні для нашої молоді є актуальним пошук професії та отримання освіти. У переліку спеціальностей важко відразу зорієнтуватись і обрати найперспективнішу, але ми допоможемо в цьому питанні! Колектив професіоналів з економіки на чолі з деканом професором Череп Аллою Василівною запрошує випускників шкіл вступити на економічний факультет Запорізького національного університету.

Бути економістом – це престижно. Світова економіка постійно змінюється. Війна, яка сьогодні проходить на території неньки України, завершиться нашою Перемогою. Економіка України буде потребувати розбудови. Розбудова буде наближати український бізнес до світових стандартів управління. Економіст рухається у професії з розвитком економіки світу. Сучасний економіст достеменно знається на інформаційних комп’ютерних системах управління та професійних хмарних технологіях, орієнтується в тонкощах податкового законодавства, уміє здійснювати операції з іноземною та криптовалютами. Доки розвиватиметься економіка – світу потрібні  економісти.

Наші випускники – це фахівці, спроможні формувати управлінські рішення і реалізовувати свої творчі і професійні устремління в економічній сфері.

Отримавши диплом  — ви відразу матимете змогу стати керівником на сучасному підприємстві, керувати економічними відділами у державній або приватній організації чи установі, очолювати міжнародні компанії та успішно будувати їх економічну стратегію, адже багаж знань отриманих у Запорізькому національному університеті на Економічному факультеті забезпечує вміння:

  • будувати ефективну кадрову політику;
  • розробляти комплекс маркетингових заходів для ефективного просування товару;
  • вміло вести аналіз та облік, знатися на особливостях оподаткування;
  • встановлювати економічні зв’язки та виходити на міжнародні ринки;
  • регулювати економічні питання на ринку землі та ринку праці;
  • розробляти ефективну фінансово-кредитну політику;
  • оперувати найсучаснішими технологіями моделювання та аналізу бізнес-процесів за допомогою сучасних комп’ютерних технологій для вирішення економічних задач.

Сучасні освітні технології, які використовуються на економічному факультету Запорізького національного університету,  передбачають широке використання комп’ютерної техніки у навчальному процесі, застосування прикладних програм з дисциплін фахової підготовки. Для цього в університеті створено комп’ютерні класи, які одночасно є методичними центрами та центрами новітніх інформаційних технологій. Комп’ютерні класи з 580 сучасними комп’ютерними комплексами забезпечують якісну підготовку студентів щодо оволодіння навичками роботи на ЕОМ, створення програм і засвоєння засобів використання професійного забезпечення для вирішення фахових практичних завдань.

Проблема відповідності знань, вмінь та навичок, які фахівець отримав в Запорізькому національному університеті, запитам суспільства, стала особливо актуальною в ринкових умовах. Висока якість підготовки спеціаліста є одним з визначальних факторів знаходження ним свого місця на ринку праці та подальшого професійного росту. Ви впевнено зможете застосувати свої теоретичні знання на практиці і Економічний факультет допоможе вам в цьому, адже ми не тільки забезпечуємо студентів базою практики на таких підприємствах як ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжтрансформатор», ПАТ «Елемент-Перетворювач», а і працевлаштовує випускників і студентів за спеціальністю на провідних підприємствах міста Запоріжжя.

Також зазначимо, що для кожного студента навчання на економічному факультеті Запорізького національного університету-  це не тільки навчальний процес – це і активне творче студентське життя!

Надаємо перелік перелік освітніх програм економічного факультету Запорізького національного університету– обери свою спеціальність!

Назва освітньої програмиТип конкурсної пропозиціїФорма здобуття освіти
051 Економіка
Економічна кібернетика  бюджетденна
небюджетнаденна
Управління персоналом та економіка працібюджетнаденна та заочна
небюджетнаденна та заочна
Міжнародна економікабюджетнаденна та заочна
небюджетнаденна та заочна
Економіка та управління ринком землінебюджетнаденна
071 Облік і оподаткування
Облік і аудитбюджетнаденна та заочна
небюджетнаденна та заочна
072 Фінанси, банківська справа та страхування
Фінанси і кредитбюджетнаденна та заочна
небюджетнаденна та заочна
075 Маркетинг
Маркетингбюджетнаденна та заочна
небюджетнаденна та заочна

          Протягом останніх років студенти економічного факультету брали участь в програмі обмінів за програмою Еразмус+, яка надає можливість навчатися, проходити стажування в іншій країні, терміном від 1 тижня до пів року. Студенти на період літніх канікул з червня по серпень місяці мають змогу проходити стажування в Болгарії та Німеччині, отримуючи за свою роботу високий рівень оплати праці.

Навчаючись на економічному факультеті ЗНУ студенти постійно беруть участь у надзвичайно цікавих заходах, серед яких: Посвята в студенти, Творчі заходи для першокурсників «Дозвольте представитись», День студента, святкування Нового року, Студентська весна, Економіст року, Міс і Містер ЗНУ, Фестиваль реклами, Зустріч випускників економічного факультету ЗНУ.

Систематично проводяться спортивні змагання серед студентів і викладачів – студентське життя на економічному факультеті Запорізького національного університету дуже яскраве, відповідно навчатися дуже цікаво.

Забезпечення освітнього процесу на Економічного факультету здійснюється переважно докторами та кандидатами економічних наук, більшість з яких мають практичний досвід роботи на підприємствах і в організаціях різних сфер діяльності. Економічний факультет – це команда однодумців, які зроблять твоє навчання продуктивним і ефективним. Отже, якщо ти творча людина, що прагне отримати сучасну, затребувану професію та стати провідним спеціалістом в економічній сфері – обирай спеціальності економічного факультету Запорізького національного університету! Тож приходьте до нас, Ми чекаємо на тебе!

За додатковою інформацією звертайтеся на Економічний факультет Запорізького національного університету : 69063, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 74, V корп., к. 116, Тел.:(061) 228-76-13; (061) 228-76-49; (061) 228-76-37. Офіційний сайт — https://www.znu.edu.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.