Декан економічного факультету Алла Череп проінформувала бакалаврів ОПП «Міжнародна економіка» про особливості вступу до магістратури

На кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують плідно займатися підготовкою до вступної кампанії. П’ятого травня 2022 року відбулася зустріч адміністрації факультету зі здобувачами вищої освіти ступеня бакалавра спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка». Під час заходу йшлося про вступ студентів до магістратури.

Декан економічного факультету Алла Череп проінформувала бакалаврів ОПП «Міжнародна економіка» про особливості вступу до магістратури

Зустріч розпочалася привітанням д.е.н., професорки, декана економічного факультету Алли Череп. Вона відзначила, що спеціальність 051 «Міжнародна економіка» на сьогодні доволі престижна. Її фахівці залишаються затребуваними на ринку праці, адже випускники, незважаючи на всі виклики, можуть успішно працювати віддалено чи закордоном і надавати послуги та консультації онлайн. Професор Дмитро Бабміндра зазначив, що економічний факультет – це добре організований творчий колектив, який продовжує традиції з підготовки висококваліфікованих фахівців галузі економіки. Усі його викладачі мають значний досвід науково-педагогічної роботи та суттєві здобутки в практичній діяльності. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію, мають досвід стажування в європейських університетах. Представники кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму завжди своєчасно реагують на суспільний запит щодо необхідності підготовки фахівців нових спеціальностей. Вони постійно проходять міжнародні стажування, підвищують рівень кваліфікації, впроваджують в освітній процес інноваційні методи, займаються науковою діяльністю та беруть участь у міжнародних проєктах. Своєю чергою, здобувачі вищої освіти мають змогу активно займатися наукою, дослідженнями, результати яких проходять апробацію під час конференцій і засідань круглих столів, котрі щорічно проводяться на економічному факультеті.
Під час заходу виступив к.е.н., доцент Іван Колобердянко, який розповів про специфіку вступної кампанії у 2022 році. Він підкреслив необхідність для вступників складання магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту в закладі освіти. Наприкінці заходу д.е.н., професорка, декан економічного факультету Алла Череп запросила його учасників до вступу на перспективну та затребувану спеціальність. Вона запевнила, що в магістратурі факультету готують кваліфікованих фахівців, які надалі будуть обов’язково працевлаштованими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.