Відгуки про факультет

____________________________________________________________________________________________________
ОБУЧЕНИЕ НА ЭКОНОМИЧЕСКОМ ФАКУЛЬТЕТЕ ЗНУ

Пришла, увидела и победила,
Оказалось, что учится
На экономиста очень мило,
Интересно и естественно,
Преподаватели знакомят со знаниями ответственно,
Тепло и мудро,
Помогают их на практике внедрять,
Навыки, уменья закреплять,
Раскрывать таланты,
Шлифовать, оттачивать бриллианты.

На вопросы получаешь все ответы просто,
Обучение на экономфаке ЗНУ
хороший шаг для роста и реализации,
ЗНУ поможет вам прослыть сенсацией.
Мудрых и успешных руководителей,
Талантливых, ответственных исполнителей,
Выпускает креативный, инновационный вуз,
Это главный его бонус-плюс,
Изюминка, оригинальность…

На экономфаке ЗНУ всегда открыты двери,
Приходите и учитесь,
Мы в вас верим,
Помогаем стать профессионалами в творческой науке,
Воплощать мечты, проводить эксперименты,
Внедрять открытия,
Обучение в ЗНУ – залог дальнейшего успеха и активного развития,
Наш вуз – большая, дружная семья,
Приглашаем, ждем, творим и создаем,
Весело и радостно учимся, живем, в конкурсах участвуем,
Рука об руку идем с командой радужной преподавателей,
Смелых и надежных первооткрывателей,
Еще раз приглашаем, верим, ждем, зовем
Для вас всегда открыт наш теплый и уютный дом!

Селезнева Надежда
25.02.2015

____________________________________________________________________________________________________

Чому я вирішила стати фінансистом

Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу. Його обов’язком є вкладати гроші в інвестиції, нерухомість, попередньо оцінивши можливий прибуток та ризики. Ну і важливим є той факт, що чим ближче ви до грошей, тим вища ймовірність заволодіти ними (а це саме про фінансиста).
Усі ми з дитинства мріємо кимось стати: чи то космонавтом, чи то естрадною зіркою, чи то більш просто – агрономом або бухгалтером. Після закінчення школи перед нами відкривається безліч доріг. Це і технікуми, і інститути, і університети. Та не проста річ – вибрати якусь професію з більш ніж двох тисяч існуючих. Дехто наслідує приклад батьків, інші ж не можуть вирішити і після закінчення школи. Мені здається, дуже важливо не зрадити своїй мрії, і тоді будь-яка робота буде і легкою, і радісною. Я свій вибір зробила, ще у 9 класі, з того моменту як почали у школі викладати економіку. Я хочу стати фінансистом.
Чому ж мені подобається професія фінансиста? Якщо чесно, то це питання є важким навіть для мене. Напевно, ця професія подобається мені тому що у мене лежить до неї душа. Людина, яка отримала цю освіту, повинна бути врівноваженою, спокійною та мудрою. Праця фінансиста є дуже клопітливою, вона потребує дуже багато зусиль та витримки. Навчитися жити, виходячи зі своїх коштів, та поступово їх примножувати – ось мабуть першопричина мого бажання стати фінансистом. Ми так чи інакше залежимо від фінансів, а фінанси створено, щоб допомагати нам. Мені подобається думка про те, що я зможу навчитися розпоряджатися фінансами не тільки в межах конкретного підприємства чи фірми, але й зможу знати, що робити з власними фінансами, які сподіваюся заробляти, будучи на посаді фінансиста.
Професія фінансиста є вкрай важливою для суспільства і потребує залучення до лав працівників фінансової системи нові сили, які прагнуть вчитися і приносити користь оточуючим. По-перше, хочеться бути потрібним як для певного підприємства, так і для держави в цілому. Адже свої знання фінансисти можуть використовувати як в межах невеликого підприємства, організації, так і в масштабах країни – складання бюджету країни тощо. Планування, розподіл фінансів, формування капіталу і тому подібне – ось далеко не весь перелік того, що робить фінансист практично будь-якого рівня. Дана професія вимагає особливої відповідальності, дисципліни і організованості. Але і з цифрами можна працювати творчо. Навіть у тому, як їх оформити, як працювати зі спеціальними комп’ютерними програмами. Фінанси є життєво важливою системою в економіці та суспільстві в цілому. Налагоджені фінансові відносини виступають запорукою нормальної життєдіяльності.
Закінчивши школу і вирішивши, що я хочу стати економістом, а саме фінансистом, переді мною постав тяжкий вибір, який саме вищий навчальний заклад обрати. Відвідавши багато ВНЗ під час проведення ними «Дня відкритих дверей», саме викладацький склад та доброзичливі студенти старших курсів, а також студентська рада привабили мене у Запорізькому національному університеті. ЗНУ дає великий рівень знань, можливість використовувати здобуті навички на практиці протягом всього періоду навчання. За 4 роки свого навчання я оволоділа знаннями в області економічної теорії, історії економічних учень, статистики, бухгалтерського обліку і аудиту, економічного аналізу, теорії фінансів і банківської справи, економіки підприємства, світової економіки і міжнародних економічних відносин, менеджменту, маркетингу, прогнозування і планування в умовах ринку, ціноутворення. За період навчання у ЗНУ я навчилася формувати бізнес-моделі сучасних підприємств; проводити оцінку вартості майна і бізнесу; складати та аналізувати інвестиційні проекти; діагностувати стан господарської діяльності підприємства і у разі необхідності здійснювати антикризове управління; оволоділа практичними прийомами і методами формування стратегій розвитку підприємств;
Навчальний процес в Запорізькому національному університеті організований за кредитно-модульною системою. Це означає, що вивчення кожної дисципліни розділене на декілька етапів (модулів), кожний з яких завершується певною формою контролю знань. Крім того, окремо оцінюється поточна робота студентів.
Бути потрібним – це важливо. Дивлячись на нашу сьогоднішню економіку, кожен справжній патріот та громадянин хоче внести свій вклад у її розвиток. А для цього потрібно розуміти що таке фінанси, як вони розвиваються, функціонують. Саме професія фінансиста дає змогу з середини зрозуміти які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати,щоб досягати максимальних результатів. Тому обравши цю спеціальність, я впевнена що стану корисною для своєї держави.

Соколова А.
____________________________________________________________________________________________________

Чому я вирішила стати фінансистом

Сфера фінансів завжди привертала до себе підвищену увагу молодих фахівців, і не дивно: саме тут відкриваються найблискучіші перспективи, саме з фінансами пов’язані «прибуткові» види діяльності. Існує маса напрямків, де можна реалізувати себе: інвестиційна сфера, страхування, фінансовий менеджмент, аудит, держслужба, валютний контроль, податкова справа, професія бухгалтер і т.д.
«Фінанси» – це сучасна і престижна спеціальність в умовах ринкової економіки і бізнесу, володіючи якою без проблем можна знайти своє місце в професійній діяльності. Всі ми добре знаємо, що фінанси є сьогодні в наший країні тією сферою економіки, яка дуже гостро потребує чітко вивірених і правильно організованих дій. Але лише одного бажання мало для того, щоб стати професіоналом цієї справи.
Для випускників шкіл дуже важливо обрати професію, якою вони будуть оволодівати. І для мене постало це важливе питання. Ще навчаючись у школі в технологічному класі, я обрала напрям «Бухгалтерський облік», але за 2 роки навчання зрозуміла, що рахувати числа та робити бухгалтерські проводки для мене нецікаво та нудно. Тому вирішила, що хочу стати фінансистом, бо неординарно мислити, аналізувати дані, прогнозувати та планувати, управляти грошима набагато цікавіше для мене.
Обираючи професію фінансиста, я довго аналізувала, в який вищий заклад освіти в майбутньому подати документи. Близькі подруги, що раніше за мене закінчили школу і вступили на економічний факультет, порадили мені Запорізький національний університет. Так у 11 класі я побувала в університеті на Дні відкритих дверей. Мене зацікавила інформація, яку розповідали викладачі, студенти та аспіранти кафедри фінансів та кредиту, і я довго не вагаючись, пішла на підготовчі курси, щоб збільшити свої шанси на вступ.
Вступивши в цей заклад в 2010 році, я познайомилася з викладачами факультету, деканом Череп А.В., куратором Богмою О.С., які вразили мене привітністю, шанобливістю, професійними знаннями та досвідом роботи в фінансовій сфері, і я не пожалкувала, що обрала саме цей навчальний заклад.
За чотири роки я навчилася стратегічно мислити, аналізувати фінансову інформацію, робити аналітичні висновки, розробляти фінансові стратегії, управляти грошовими потоками. Цікавими стали такі напрямки, як: фінансовий ринок, страхування, інвестування, фінансовий менеджмент, податкова система, біржова справа. Проблеми валютного ринку та податкового регулювання найбільш зацікавили мене для аналізу та пошуку напрямів вирішення цих питань, чим я і бажаю займатися в подальшому.
У майбутньому я хочу працювати саме в сфері фінансів: фінансистом на підприємстві або в банку, щоб, перш за все, працювати на розвиток економіки України. Адже зараз, в умовах кризи, необхідно грамотно та ефективно управляти фінансами, а цим і займається фінансист.

Бондар В. 8.35814
____________________________________________________________________________________________________

Чому я вирішила стати фінансистом

Кожного для ми робимо вибір, більш важливий чи менш, але це наш власний вибір і нарікати мусимо лише на себе… Та, обираючи майбутню професію, зовсім не хочеться помилитися та лишитись на роздоріжжі.
У моїй сімї по жіночій лінії всі володіють професією бухгалтера. Я постійно захоплювалась тим, що мама завжди вміє економити, ефективно розподіляє сімейний бюджет, щоб не лише витрачати кошти на повсякденне життя, а й відкласти для купівлі чогось ціннішого. Тому ще родинні настанови привернули мою увагу до економіки в цілому. Але професія бухгалтер має багатовікову історію, а життя постійно змінюється і рухається вперед і при виборі професії мою увагу привернули фінанси. Адже фінанси – це відносини, в першу чергу, це кровоносна система організації, фірми, держави в цілому, це як рушійна сила прогресу, це як той фундамент для будівлі, що хочуть звести.
Всі ми добре знаємо, що фінанси є сьогодні в наший країні тією сферою економіки, яка дуже гостро потребує чітко вивірених і правильно організованих дій. Тому і попит та ринку праці на висококваліфікованих фахівців цієї справи також великий. Це широке коло можливостей, де можна показати свої вміння, де можна просуватися по кар’єрних сходинках і ці сходинки нічим не обмежені, навіть державними кордонами.
Познайомилась я з університетом раптово, приїхавши до тітки гостювати на вихідні і в цей час проходив день відкритих дверей у Запорізькому національному університеті. Ми разом з нею завітали до другого корпусу, а потім (до тепер вже мого рідного) п’ятого, адже я вже знала, що хочу навчатися саме на економічному факультеті. Мене дуже приваблює колектив на нашій кафедрі, всі викладачі ставляться до предметів, що викладають, як до власного «дітища», як до важливої частини чого великого і незвіданого.
Навчаючись в нашому університеті, я займаюсь наукою, беру участь в олімпіадах (не лише з економічних тематик), в інтелектуальних іграх, тобто розвиваюсь кожного дня, переконуючись, що спеціальність фінанси і кредит — це моє, адже я «тримаю руку на пульсі».
Ринок, інвестиції, впровадження нового товару, реклама, конкурентоспроможність, цінні папери — поле діяльності для сучасного фінансиста. Молодий фахівець повинен уявляти, куди вкласти капітал, щоб отримати велику вигоду. Моє завдання як фінансиста — вигідно вкласти капітал, оптимально поєднавши ризик і прибуток.
Якщо уявити собі, що підприємство — це корабель, що йде по безкрайньому морю, то місце фінансиста на цьому кораблі поряд з капітаном. Природно, капітан визначає генеральний курс, і лише він повною мірою відповідає за все, що відбувається на кораблі, але місія фінансиста зробити так, щоб корабель досяг своєї мети в якнайкращому стані. Прислів’я говорить: фінансисти — це такі люди, які знають про гроші більш ніж ті, хто їх має.
Окрім гарної освіти і високого інтелекту фінансистові, а в майбутньому фінансовому директору, необхідні і особливі якості характеру. Це, перш за все: стратегічне мислення, уміння відключатися від «текучки», мислити глобально і неординарно, уміння аналізувати величезні об’єми інформації, мати здатність до прогнозування, гнучкість і стійкість до стресів, здатність твердо відстоювати свою позицію, лідерські і організаторські якості і навички. Тобто професія фінансиста поєднує все, що необхідно сьогодні гарному економісту, щоб вивести українську економіку з кризи.

Веремейчик Т. 8. 35814
____________________________________________________________________________________________________

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.