Студентка економічного факультету серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи

В Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи. На Конкурс подано 65 студентських наукових робіт від 83 авторів, що надійшли з 37 вищих навчальних закладів. На підставі рецензій Галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити 18 робіт 21 студента з 15 вищих навчальних закладів, одним із яких стала студентка економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тищенко Оксана Сергіївна.

Студентка отримала Диплом III ступеня. Науковий керівник – Череп Алла Василівна, д.е.н., профессор, декан економічного факультету.

Колектив економічного факультету вітає з перемогою Оксану Тищенко та професора Аллу Череп та бажає їм творчої наснаги і плідної наукової діяльності у майбутньому!!!